Staat voor deuren
 

Team

De kwaliteit van onze deuren hangt nauw samen met de expertise van de mensen die deze deuren maken. Ons team telt meer dan 220 specialisten, die allemaal een sterke betrokkenheid voelen met onze opdrachtgevers. Hun kennis en kunde, gecombineerd met hun focus op service en innovatie, hebben ons gemaakt tot wie we zijn: totaalleverancier van kwaliteitsdeuren voor de gebouwen van morgen.

Verkoop Nederland
Peter van Tongeren
Peter van Tongeren Commercieel medewerker +31 53 573 57 44
p.vtongeren@reinaerdt.nl
Nicole Oelen
Nicole Oelen Commercieel medewerker - afdeling dealers +31 53 573 57 62
n.oelen@reinaerdt.nl
Jesper ten Elsen
Jesper ten Elsen Commercieel medewerker +31 53 573 57 42
j.tenelsen@reinaerdt.nl
Tonny Roelofswaard
Tonny Roelofswaard Commercieel medewerker +31 53 573 57 61
t.roelofswaard@reinaerdt.nl
Frank te Lintelo
Frank te Lintelo Commercieel medewerker +31 53 573 57 91
f.telintelo@reinaerdt.nl
Frank Tanke
Frank Tanke Commercieel medewerker +31 53 573 57 43
f.tanke@reinaerdt.nl
Freek Levink
Freek Levink Commercieel medewerker +31 53 573 57 63
f.levink@reinaerdt.nl
Herwi Bartelink
Herwi Bartelink Commercieel medewerker +31 53 573 57 73
h.bartelink@reinaerdt.nl
Jan Voogsgeerd
Jan Voogsgeerd Commercieel medewerker - afdeling dealers +31 53 573 57 02
j.voogsgeerd@reinaerdt.nl
Marcel Trooster
Marcel Trooster Commercieel medewerker +31 53 573 57 47
m.trooster@reinaerdt.nl
Marchia Lammersen
Marchia Lammersen Administratief medewerker +31 53 573 57 25
m.lammersen@reinaerdt.nl
Marcia de Boer
Marcia de Boer Commercieel medewerker - afdeling dealers +31 53 573 57 51
m.deboer@reinaerdt.nl
Martijn Roesink
Martijn Roesink Commercieel medewerker +31 53 573 57 59
m.roesink@reinaerdt.nl
Mushin Güngör
Mushin Güngör Commercieel medewerker +31 53 573 57 10
m.gungor@reinaerdt.nl
Roland Bosch
Roland Bosch Teamleider calculatie +31 53 573 57 93
r.bosch@reinaerdt.nl
Sandra Groot-Roessink
Sandra Groot-Roessink Administratief medewerker +31 53 573 57 04
s.grootroessink@reinaerdt.nl
Natascha Flake
Natascha Flake Administratief medewerker +31 53 573 57 46
n.flake@reinaerdt.nl
Erik Tempert
Erik Tempert Manager verkoop Nederland +31 53 573 57 56
e.tempert@reinaerdt.nl
Verkoop Export
Felix Benning
Felix Benning Commercieel medewerker +31 53 573 57 27
f.benning@reinaerdt.nl
Gaby Reefmann
Gaby Reefmann Commercieel medewerker +31 53 573 57 17
g.reefmann@reinaerdt.nl
José Leferink
José Leferink Administratief medewerker +31 53 573 57 68
j.leferink@reinaerdt.nl
Josée Vaanhold
Josée Vaanhold Administratief medewerker +31 53 573 57 08
j.vaanhold@reinaerdt.nl
Marco Beumer
Marco Beumer Technisch adviseur +31 53 573 57 06
m.beumer@reinaerdt.nl
Martin Gerwens
Martin Gerwens Commercieel medewerker +31 53 573 57 16
m.gerwens@reinaerdt.nl
Buitendienst verkoop Nederland
Personeelszaken
Marketing
Loes Dijkstra
Loes Dijkstra Marketing & Communicatie manager +31 53 573 57 21
l.dijkstra@reinaerdt.nl
Inkoop
R&D en KAM
Liesbeth Hartsuiker
Liesbeth Hartsuiker R&D Engineer +31 6 22 13 10 77
l.hartsuiker@reinaerdt.nl
Marco ten Voorde
Marco ten Voorde KAM coördinator +31 53 573 57 33
m.tenvoorde@reinaerdt.nl

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Neem contact op