Staat voor deuren
 

Team

De kwaliteit van onze deuren hangt nauw samen met de expertise van de mensen die deze deuren maken. Ons team telt meer dan 220 specialisten, die allemaal een sterke betrokkenheid voelen met onze opdrachtgevers. Hun kennis en kunde, gecombineerd met hun focus op service en innovatie, hebben ons gemaakt tot wie we zijn: totaalleverancier van kwaliteitsdeuren voor de gebouwen van morgen.

 

Jouw foto hier?


Bekijk onze vacatures

Verkoop Nederland - afdeling Utiliteitsbouw
Frank te Lintelo
Frank te Lintelo sr. Projectleider binnendienst +31 6 12 55 63 50
f.telintelo@reinaerdt.nl
Freek Levink
Freek Levink Commercieel medewerker +31 6 82 59 28 13
f.levink@reinaerdt.nl
Jesper ten Elsen
Jesper ten Elsen Commercieel medewerker +31 6 57 96 88 09
j.tenelsen@reinaerdt.nl
Thomas Knijff
Thomas Knijff Commercieel medewerker +31 6 57 77 77 73
t.knijff@reinaerdt.nl
Marco Clavero
Marco Clavero Commercieel medewerker +31 6 82 74 35 74
m.clavero@reinaerdt.nl
Marcel Trooster
Marcel Trooster Commercieel medewerker +31 6 10 48 14 70
m.trooster@reinaerdt.nl
Rody Vrielink
Rody Vrielink Commercieel medewerker +31 6 10 83 64 29
r.vrielink@reinaerdt.nl
Marchia Lammersen
Marchia Lammersen Administratief medewerker +31 53 573 57 25
m.lammersen@reinaerdt.nl
Verkoop Nederland - afdeling Woningbouw
Vincent Verweij
Vincent Verweij Hoofd Woningbouw +31 53 573 57 74
v.verweij@reinaerdt.nl
Lonie Wubs
Lonie Wubs Commercieel medewerker +31 53 573 57 58
l.wubs@reinaerdt.nl
Herwi Bartelink
Herwi Bartelink Commercieel medewerker +31 53 573 57 73
h.bartelink@reinaerdt.nl
Boudewijn van Zwieten
Boudewijn van Zwieten Commercieel medewerker +31 53 57 357 52
b.vanzwieten@reinaerdt.nl
Martijn Roesink
Martijn Roesink Commercieel medewerker +31 53 573 57 59
m.roesink@reinaerdt.nl
Gerhard Nijhuis
Gerhard Nijhuis Commercieel medewerker +31 53 573 57 55
g.j.nijhuis@reinaerdt.nl
Douwe Kempers
Douwe Kempers Commercieel medewerker +31 53 57 357 10
d.kempers@reinaerdt.nl
Verkoop Nederland - afdeling Dealers en Wandenbouwers
Marcia de Boer
Marcia de Boer Hoofd Dealers en Wandenbouwers +31 53 573 57 51
m.deboer@reinaerdt.nl
Nicole Oelen
Nicole Oelen Commercieel medewerker +31 53 573 57 11
n.oelen@reinaerdt.nl
Jan Voogsgeerd
Jan Voogsgeerd Commercieel medewerker +31 53 573 57 02
j.voogsgeerd@reinaerdt.nl
Rianne Bauhuis
Rianne Bauhuis Commercieel medewerker +31 53 57 357 62
r.bauhuis@reinaerdt.nl
Verkoop Nederland - afdeling Timmerfabrikanten
Verkoop Nederland - Buitendienst
Wicher de Jong
Wicher de Jong Accountmanager Noord-Nederland +31 6 50 24 40 47
w.dejong@reinaerdt.nl
Bert van Doorn
Bert van Doorn Accountmanager Midden-Nederland +31 6 11 00 87 54
b.vandoorn@reinaerdt.nl
Huub Heltzel
Huub Heltzel Accountmanager Zuid-Nederland +31 6 50 22 67 17
h.heltzel@reinaerdt.nl
Jannie Kooij
Jannie Kooij Accountmanager Dealers +31 6 53 34 21 40
j.kooij@reinaerdt.nl
Verkoop Export
Felix Benning
Felix Benning Commercieel medewerker +31 53 573 57 27
f.benning@reinaerdt.nl
José Leferink
José Leferink Administratief medewerker +31 53 573 57 68
j.leferink@reinaerdt.nl
Raymund Hartman
Raymund Hartman Commercieel medewerker +31 53 57 357 22
r.hartman@reinaerdt.nl
Christian Mieling
Christian Mieling Commercieel medewerker +31 53 573 57 01
c.mieling@reinaerdt.nl
Dirk Hünker
Dirk Hünker Commercieel medewerker +31 53 573 57 18
d.hunker@reinaerdt.nl
Sükrüye Ekici
Sükrüye Ekici Commercieel medewerker +31 53 57 357 17
s.ekici@reinaerdt.nl
Personeelszaken
Lucinda Bouwhuis
Lucinda Bouwhuis hr medewerker +31 6 30 28 91 26
l.bouwhuis@reinaerdt.nl
Marketing
Loes Dijkstra
Loes Dijkstra Marketing & Communicatie manager +31 53 573 57 21
l.dijkstra@reinaerdt.nl
Inkoop
Marie-Thérèse Blokhuis
Marie-Thérèse Blokhuis Inkoper +31 53 573 57 86
m.blokhuis@reinaerdt.nl
Monique Hulsman
Monique Hulsman Medewerker Inkoop +31 53 573 57 57
m.hulsman@reinaerdt.nl
Sandra Groot-Roessink
Sandra Groot-Roessink Medewerker Inkoop +31 53 573 57 04
s.grootroessink@reinaerdt.nl
R&D en KAM
Liesbeth Hartsuiker
Liesbeth Hartsuiker R&D Engineer +31 6 22 13 10 77
l.hartsuiker@reinaerdt.nl
Zheng Xiu Lai
Zheng Xiu Lai R&D medewerker +31 6 13 06 20 74
z.lai@reinaerdt.nl
Marco ten Voorde
Marco ten Voorde KAM coördinator +31 53 573 57 33
m.tenvoorde@reinaerdt.nl

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Neem contact op