Staat voor deuren
 

Team

De kwaliteit van onze deuren hangt nauw samen met de expertise van de mensen die deze deuren maken. Ons team telt meer dan 220 specialisten, die allemaal een sterke betrokkenheid voelen met onze opdrachtgevers. Hun kennis en kunde, gecombineerd met hun focus op service en innovatie, hebben ons gemaakt tot wie we zijn: totaalleverancier van kwaliteitsdeuren voor de gebouwen van morgen.

Verkoop Nederland
Frank te Lintelo
Frank te Lintelo Hoofd Utiliteitsbouw +31 53 573 57 91
f.telintelo@reinaerdt.nl
Erik Tempert
Erik Tempert Hoofd Projecten +31 53 573 57 56
e.tempert@reinaerdt.nl
Vincent Verweij
Vincent Verweij Hoofd Woningbouw +31 53 573 57 74
v.verweij@reinaerdt.nl
Freek Levink
Freek Levink Commercieel medewerker +31 53 573 57 43
f.levink@reinaerdt.nl
Herwi Bartelink
Herwi Bartelink Commercieel medewerker +31 53 573 57 73
h.bartelink@reinaerdt.nl
Clin Bos
Clin Bos Commercieel medewerker +31 53 573 57 43
c.bos@reinaerdt.nl
Boudewijn van Zwieten
Boudewijn van Zwieten Commercieel medewerker +31 53 57 357 52
b.vanzwieten@reinaerdt.nl
Marcel Trooster
Marcel Trooster Commercieel medewerker +31 53 573 57 47
m.trooster@reinaerdt.nl
Marchia Lammersen
Marchia Lammersen Administratief medewerker +31 53 573 57 25
m.lammersen@reinaerdt.nl
Thomas Knijff
Thomas Knijff Commercieel medewerker +31 53 573 57 61
t.knijff@reinaerdt.nl
Martijn Roesink
Martijn Roesink Commercieel medewerker +31 53 573 57 59
m.roesink@reinaerdt.nl
Mushin Güngör
Mushin Güngör Commercieel medewerker +31 53 573 57 10
m.gungor@reinaerdt.nl
John Hargeerds
John Hargeerds commercieel medewerker +31 53 573 57 24
j.hargeerds@reinaerdt.nl
Jesper ten Elsen
Jesper ten Elsen Commercieel medewerker +31 53 573 57 42
j.tenelsen@reinaerdt.nl
Marco Clavero
Marco Clavero Commercieel medewerker + 31 53 573 57 15
m.clavero@reinaerdt.nl
Verkoop Nederland - afdeling dealers en wandenbouwers
Marcia de Boer
Marcia de Boer Hoofd Dealers en Wandenbouwers +31 53 573 57 51
m.deboer@reinaerdt.nl
Nicole Oelen
Nicole Oelen commercieel medewerker +31 53 573 57 11
n.oelen@reinaerdt.nl
Jan Voogsgeerd
Jan Voogsgeerd Commercieel medewerker +31 53 573 57 02
j.voogsgeerd@reinaerdt.nl
Rianne Bauhuis
Rianne Bauhuis commercieel medewerker +31 53 57 357 62
r.bauhuis@reinaerdt.nl
Verkoop Nederland - afdeling timmerfabrikanten
Roland Bosch
Roland Bosch Commercieel medewerker +31 53 573 57 93
r.bosch@reinaerdt.nl
Verkoop Export
Felix Benning
Felix Benning Commercieel medewerker +31 53 573 57 27
f.benning@reinaerdt.nl
Gaby Reefmann
Gaby Reefmann Commercieel medewerker +31 53 573 57 17
g.reefmann@reinaerdt.nl
José Leferink
José Leferink Administratief medewerker +31 53 573 57 68
j.leferink@reinaerdt.nl
Christian Mieling
Christian Mieling Commercieel medewerker +31 53 573 57 01
c.mieling@reinaerdt.nl
Dirk Hünker
Dirk Hünker Commercieel medewerker +31 53 573 57 18
d.hunker@reinaerdt.nl
Buitendienst verkoop Nederland
Personeelszaken
Marketing
Loes Dijkstra
Loes Dijkstra Marketing & Communicatie manager +31 53 573 57 21
l.dijkstra@reinaerdt.nl
Inkoop
Marie-Thérèse Blokhuis
Marie-Thérèse Blokhuis Inkoper +31 53 573 57 86
m.blokhuis@reinaerdt.nl
Monique Hulsman
Monique Hulsman Medewerker Inkoop +31 53 573 57 57
m.hulsman@reinaerdt.nl
Sandra Groot-Roessink
Sandra Groot-Roessink Medewerker Inkoop +31 53 573 57 04
s.grootroessink@reinaerdt.nl
R&D en KAM
Liesbeth Hartsuiker
Liesbeth Hartsuiker R&D Engineer +31 6 22 13 10 77
l.hartsuiker@reinaerdt.nl
Zheng Xiu Lai
Zheng Xiu Lai R&D medewerker +31 6 13 06 20 74
z.lai@reinaerdt.nl
Marco ten Voorde
Marco ten Voorde KAM coördinator +31 53 573 57 33
m.tenvoorde@reinaerdt.nl

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Zoekt u een totaaloplossing op maat? Wij helpen u graag verder.

Neem contact op